icon4

Profesjonalne artykuły i usługi BHP i PPPOŻ

T1: + 48 89 642 07 79 | T2: + 48 89 646 01 37 | M: ro-poz@wp.pl

Ostrzeżenie przed wyłudzeniami

W ostatnim czasie pojawiła się plaga oszustw godzących w markę RO-POŻ polegających na próbie podszywania się pod naszą firmę. Proceder wygląda we wszystkich przypadkach podobnie: Dzwoni osoba podająca się za pracownika firmy RO POŻ i próbuje wyłudzić zamówienie telefoniczne na usługi np. zakup nowych gaśnic proponując przy tym atrakcyjne ceny oraz gratisy. Po akceptacji firma, która została oszukana otrzymuje fakturę z ogromnymi kosztami. 

Pragniemy poinformować, iż nasza firma zgodnie z przyjętą polityką nie kontaktuje się z Państwem w celu wykonania zaocznego przeglądu, czy naprawy sprzętu, w każdej obsługiwanej przez nas placówce pojawia się najpierw konserwator, który dokonuje usługi u klienta, dopiero po jego wizycie najczęściej drogą mailową przesyłamy wszelkie informacje na temat przeprowadzonego przeglądu oraz ewentualnych kosztach z nim związanych.

Jako firma ROPOŻ cieszymy się z Państwa zaufania i zależy nam na tym, abyście czuli się bezpiecznie i komfortowo korzystając z naszych usług.  W przypadku podejrzeń, że rozmawiacie z oszustem, prosimy o kontakt z naszym biurem, które zweryfikuje, czy dana osoba jest naszym pracownikiem.  TEL1: +48 89 642 07 79, TEL2: +48 89 646 01 37